Těhotenská smyslná a intimní fotografie

par parová parové dva jsme dva foceni paru focení nás dvou my dva jsme spolu fotografovani postel lifestyle Brno atelier LindaZLevkova intimni parove boudoir atelier Brno zeny portrety fotografovani fotky tehotenstvi tehu tehotenskefotky tehotenskefotografie tehufoto Brno Boskovice Blansko intimni neznost lifestyle atelier fotoatelir buduoir atelier

Těhotenství je neuvěřitelné a zajímavé období v životě člověka, plné vzrušení, očekávání a hlubokých změn. A ikdyž to tak ze začátku nevypadá, uplyne velmi rychle. 
Moje služby těhotenského focení jsou navrženy tak, aby oslavily a ocenily tuto jedinečnou fázi a nabízejí řadu možností, které vyhovují vašim preferencím a stylu. 
Ať už hledáte intimní zážitek ve lifestylovém studiu, nebo přirozené a dobrodružné focení venku, oboje možnosti zachycují každodenní krásu vašeho těhotenství. 

JÁ SKÁLOPEVNĚ VĚŘÍM, ŽE ŽENA JE V TOMTO OBDOBÍ NEJKRÁSNĚJŠÍ… BUDE MI CTÍ VÁM TO DOKÁZAT.

Smyslně...

Aby vaše tělo bylo to nejkrásnější, fotím nejraději tak, že ho lehce odhalíme. Vyniknou pak ty krásné křivky. Vím, jak vás vyfotit z těch nejlichotivějších úhlů nebo jak uvolnit. To je už právě PRÁCE FOTOGRAFA.

Neustále vás vedu

Nejsem typ fotografky, co vás někam postaví a řekne: "Pózuj!". Všechny pózy vám vždy předvedu a vybírám je dle vašeho typu těla, tak aby vám to SLUŠELO CO NEJVÍCE!

Můžeme fotit v atelieru nebo vevnitř

Oboje možnosti nabízí svoje možnosti a pečlivě je spolu probereme dopředu, abychom vybraly pro vás takové místo, kde se budete CÍTIT NEJLÉPE.

Dopřejte si čas jen samy pro sebe

Věřte, že všechny ženy, které jsem odfotila, mi děkují, za nejen krásné fotky, ale i nádherný zážitek. A co je nejvíce těší? Těší je to, že se na sebe už dívají jinak, mají sebe samy více rády a líbí se samy sobě a to je pro mě ÚPLNĚ NEJVÍC…!

Chcete se dozvědět více o tom, kdo jsem?

Zajímá vás, jak probíhá proces focení?

Chtěli byste vidět více z mojí práce?

Párová intimní fotografie Next project