Těhotenská smyslná a intimní fotografie

NÁDHERNÁ A NEZAPOMENUTELNÁ VZPOMÍNKA

OČEKÁVÁNÍ PŘÍCHODU VAŠEHO MIMINKA JE ZCELA VÝJIMEČNÉ OBDOBÍ

A IKDYŽ TO TAK NA ZAČÁTKU NEVYPADÁ, UPLYNE VELMI RYCHLE.

JÁ SKÁLOPEVNĚ VĚŘÍM, ŽE ŽENA JE V TOMTO OBDOBÍ NEJKRÁSNĚJŠÍ…

RÁDA VÁM TO DOKÁŽU…

Často od nastávajících maminek slyším slova, jako například že nejsou dost fotogenické, nebo že jim jejich tělo přijde veliké, nebo že nejsou žádné modelky, nebudou vědět, jak se tvářit nebo si myslí, že se nebudou samy sobě líbit a pod. a já je naprosto chápu. Vím, že bych sama měla podobné myšlenky v hlavě. Jenže!

Já moc dobře vím, jak zařídit, aby právě jste se cítila dobře během focení i pak na fotografiích, jak pracovat s ženským tělem a dodat mu právě ty krásné křivky, které hlavně během těhotenství je nádherné ukázat, jak vás uvolnit během focení. Zkrátka jak s vámi pracovat a věřte mi, že všechny ženy, které jsem odfotila, mi děkují, že nejen krásné fotky, ale i nádherný zážitek a co nejvíce je těší? Těší je to, že se na sebe už dívají jinak, mají sebe samy více rády a líbí se sami sobě

A TO MI JDE ÚPLNĚ NEJVÍC

Intimní?Cožeee?

Vždy nechám zcela na vás, které oblečení můžeme třeba jen lehce odhrnout nebo sundat. Nikdy vás nebudu do ničeho nutit. Je to jen a jen na vás…

Faktem ale zůstává, že lehce odhalené ramínko má neuvěřitelný náboj a  obnažené ženské tělo – stačí jen náznakem! – je bomba naplněná sex appealem k prasknutí.

Jde o to, v čem se cítíte dobře, bezpečně a pohodlně, co je vám přirozené. Tam pak přesně začíná právě ta vaše nádherná jedinečnost…

"Jsem nefotogenická", neexistuje..., existuje jen špatný fotograf

Smyslně...

Aby vaše tělo bylo to nejkrásnější, fotím nejraději tak, že ho lehce odhalíme. Vyniknou pak ty krásné křivky. Vím, jak vás vyfotit z těch nejlichotivějších úhlů nebo jak uvolnit. To je už právě PRÁCE FOTOGRAFA.

Neustále vás vedu

Nejsem typ fotografky, co vás někam postaví a řekne: "Pózuj!". Všechny pózy vám vždy předvedu a vybírám je dle vašeho typu těla, tak aby vám to SLUŠELO CO NEJVÍCE!

Dopřejte si čas jen samy pro sebe

Věřte, že všechny ženy, které jsem odfotila, mi děkují, za nejen krásné fotky, ale i nádherný zážitek.

Můžeme fotit v ateliéru nebo venku

Oboje možnosti nabízí svoje možnosti a pečlivě je spolu probereme dopředu, abychom vybraly pro vás takové místo, kde se budete CÍTIT NEJLÉPE.

SKÁLOPEVNĚ VĚŘÍM, ŽE ŽENA JE V OBDOBÍ TĚHOTENSTVÍ NEJKRÁSNĚJŠÍ A BUDE MI CTÍ VÁM TO DOKÁZAT.