Jsem štastná, že jste tady...

LINDA Z LEVKOVA
lindazlevkova brno fotografka lifestyle atelier par parová parové dva jsme dva foceni paru focení nás dvou my dva jsme spolu fotografovani postel lifestyle Brno atelier LindaZLevkova intimni parove boudoir atelier Brno zeny portrety fotografovani fotky tehotenstvi tehu tehotenskefotky tehotenskefotografie tehufoto Brno Boskovice Blansko intimni neznost lifestyle atelier fotoatelir buduoir atelier

Každá máme v životě několik klíčových slov a ty moje jsou: přirozenost, vášeň, něžnost a ženskost. A co se v mých fotografiích snažím? Odemknout a otevřít dvířka s těmito nápisy, která jsou často skryta v našich nitrech. Váš život už bude jiný….

Každá jsme naprosto jedinečná a stejně tak nádherná…

a to vám chci ukázat, možná i malinko dokázat. V našich každodenních životech na totiž zapomínáme….na tu nádhernou ženskou energii, která je skrytá vevnitř, v každé z nás.

Naprosto věřím tomu,

že v každé z nás se skrývá bohyně, překrásná bytost, která září navenek. Pokud se mi podaří probudit ve vás alespoň této bohyně, moje mise byla úspěšná...

POJĎME SE LÉPE POZNAT!

5+1 FAKTŮ O MĚ

PVR_7269-3

  1. Jsem noční sova, nikdy nelituju, sklenici vidím poloplnou než poloprázdnou, těším se na každý další den.
  2. Miluju lidi a vidím každou jejich zvláštnost a odlišnost a tu ctím.
  3.  Jsem umělkyně tělem a duší – maluji, kreslím, na co se dá, tesám do dřeva, vyrábím šperky a spoustu dalšího.
  4.  Zbožňuji božský čokoládový dort, na ten mě vždy dostanete… a arašídy ve wasabi.
  5. A co nejvíce miluju, je smích! Ano, opravdu se ráda směju a to celým mým srdcem! Hodně se při focení nasmějeme a povídáme – to mají moje klientky hodně rády, pomáhá jim to se rychleji uvolnit a cítit se příjemně.

—A co úplně ale úplně nejraději dělám? Vytvářím neopakovatelné fotografické obrazy, ze kterých tryskají emoce proudem a kde se snoubí krásné tělo s ještě krásnější duší…

A několik "fun facts"

Fakt č. 1

Miluju jsem silnou malou kávu, italskou kuchyni, dobré víno a k tomu dobrý film! Například polosuchá Pálava a nádherný film Milenci ze Severního pólu a jsem šťastná jak želva. Jsem vegetariánka.
01
03

Fakt č. 2

Ráda se rýpu v záhoně a těším se vždy, co tam vyroste a miluju zvířátka, teď je nejvíc můj nový pes jménem Kiwi
02
03

Fakt č. 3

Miluju slunce (ale za ne moc..) a mám ráda přírodu. Snažím se o přírodu pečovat a žít ekologicky. A miluju procházky, dlouhé procházky lesem mě opravdu neuvěřitelně nabíjí a to ticho! To je to nejhlasitější…!
03
03

Jdu stejnou cestou

fotografka foto rodinne rodina tehotenske tehu tehufoto Brno Boskovice Blansko atelier lindazlevkova brno fotografka lifestyle atelier par parová parové dva jsme dva foceni paru focení nás dvou my dva jsme spolu fotografovani postel lifestyle Brno atelier LindaZLevkova intimni parove boudoir atelier Brno zeny portrety fotografovani fotky tehotenstvi tehu tehotenskefotky tehotenskefotografie tehufoto Brno Boskovice Blansko intimni neznost lifestyle atelier fotoatelir buduoir atelier

Věřím, že pro každého fotografa zvláště pak pro fotografa intimních portrétů, je velmi důležité zažít, jaké to je být v kůži svých klientů. Proto se snažím co nejčastěji vystupovat před objektiv, ať už svůj, nebo někoho z mých kolegů či kolegyň. A můžete se podívat na moje fotografie a pomyslet si, že “Ona má prostě tolik sebevědomí!” Ale věřte, že opak je pravdou. Jsem stejně tak nervózní, někdy nemotorná a občas mi je nepříjemné být tak zranitelná před jiným člověkem, natož takovým, který to dokumentuje se svým fotoaparátem!

Právě proto, že vím, jaké to je… stát před fotoaparátem, moje vlastní zkušenosti přišly s přáním a potřebou vytvořit stejně tak bezpečné místo pro další ženy, kde by měly možnost se potkat se svým nitrem, ale hlavně! Aby si mohly v příjemném prostředí samy sobě ukázat, že jsou to hlavně ženy, nádherné, přirozeně krásné, něžné a plné těch jemných emocí, které umí jen a jen ženy….

A toto není jen fotografování, je to terapeutický umělecký zážitek!

Až moc často slyším:

Jsem nefotogenická
Ale opravdu, opravdu jsem nefotogenická
Jsem moc stará
Jsem moc tlustá
Jsem moc hubená
….
Jsem…příliš mnoho toho nebo příliš málo tamtoho
Ale nechte mě dokázat, že možná…právě opak je pravdou. Že jste naprosto akorát, nádherná taková jaká jste a že ten nejlepší čas je
právě

teď!

Všechny tyto slova mohou být -velmi jednoduše vaše přednosti, vaše silné stránky. Ano! Stačí “jen” změnit úhel pohledu: Jsem moc nebo celá společnost málo? Neexistují žádné nálepky, krabice, kam bychom se měly nacpat nebo se jim napodobovat.

Každá jsem naprostý originál a taková si zasloužíme být uznávána!

Jste připravena na nový zážitek?