Intimní portrétní fotografie

Mnohem více než jen pěkná fotografie...

Žijeme v době, kdy se role ženy stala obzvlášť náročnou a kdyby bychom měly zvládat několik funkcí najednou. A není to jednoduché, o tom každá z nás víme své. A často zapomínáme na sebe, k tomu se do naší hlavy přidá pár pochybností ohledně našeho těla a hned máme na pár špatných myšlenek zaděláno. Moc dobře to znám. Sama jsem si prošla touto cestou a víte, co mi pomohlo? Pomohlo mi právě vidět sebe sama na fotografii. Možná vám to teď zní jako klišé, ale já to myslím opravdu vážně.

Je to jen o úhlu pohledu, změnu perspektivy náhledu na sebe sama.

Každá jsme nějaká, každá máme nějaký tvar těla a můžeme se nám líbit víc nebo míň, ale to nejúžasnější je právě toto přijmout a k tomu slouží právě takovéto fotografování. Když se pak vidíte na fotografiích, zjistíte, že vaše představy o vašem těle byly mylné, že jste nádherná taková, jaká jste a že vám to neskutečně sluší. Věřte, že tomu bude tak!

Proporce vašeho těla nezměním, ale změním vaše vnímání sebe sama.  

Pracuji s každou postavou a můj ateliér nabízí dost prostoru a hned několik možných variant, kde a jak si stoupnout, sednout, lehnout atd., spolu s mým darem empatie vás dokáži naladit a uvolnit, že opravdu nemusíte mít žádné obavy.

Intimní? Cožeee?

Vždy nechám zcela na vás, které oblečení můžeme třeba jen lehce odhrnout nebo sundat. Nikdy vás nebudu do ničeho nutit. Je to jen a jen na vás…

Faktem ale zůstává, že lehce odhalené ramínko má neuvěřitelný náboj a obnažené ženské tělo – stačí jen náznakem! – je bomba naplněná sex appealem k prasknutí.

Jde o to, v čem se cítíte dobře, bezpečně a pohodlně, co je vám přirozené. Tam pak přesně začíná právě ta vaše nádherná jedinečnost…

Společenské kodexy v nás ženách (především!) zanechávají spoustu pochybností o našem těle, jak má vypadat a často i o nás samotných. A já skálopevně věřím, že právě takovéto zachycení vaší smyslnosti, krásy a něžnosti, ve vás vyvolá změnu pohledu na sebe sama a budete se pak už na sama sebe dívat jinak,

… krásněji, s větším sebevědomím a sebeláskou.  A to mi jde především!

Jde o víc než jen fotografování

Jedná se o maximálně příjemně strávený čas s jehož výsledkem je ozdravující proces sebe sama, jde o umělecké vyjádření krás vašeho těla s prolnutím do vaší duše. Zachycené okamžiky jsou zcela jedinečné, osobité, plné vášně a vaší jedinečnosti.

Záměrem není nahé tělo

U tohoto fotografování mi jde především o zachycení vašeho těla, ano, ale v kombinaci s vašimi pocity a to tak, že se na sebe sama už budete dívat jinak. K tomu nepotřebujeme nahé tělo, vůbec ne, ale lehké odhalení na některých místech velmi umocní výsledek. Na všem se ale domluvíme dopředu.

Každá máme svůj příběh

Ať jsem ženou, dívkou, mladou maminkou nebo dámou ve starším věku, každá máme svůj naprosto jedinečný životní příběh, který ctím a plně respektuji. A co víc? Toužím po tom tyto příběhy poznat.

ZVU VÁS NA CESTU SEBEPOZNÁNÍ A SEBELÁSKY