Intimní portrétní fotografie

Mnohem více než jen pěkná fotografie...

par parová parové dva jsme dva foceni paru focení nás dvou my dva jsme spolu fotografovani postel lifestyle Brno atelier LindaZLevkova intimni parove boudoir atelier Brno zeny portrety fotografovani fotky tehotenstvi tehu tehotenskefotky tehotenskefotografie tehufoto Brno Boskovice Blansko intimni neznost lifestyle atelier fotoatelir buduoir atelier

Intimní portrétní fotografování

Intimní portrétní  fotografování je užasným žážitkem, který vám pomůže procházet, prozkoumávat a komunikovat váš příběh prostřednictvím vizuálních snímků a nabízí možnost pro sebevyjáření a sebeobjevování.

Často se stává, že díky společenským klišé, který nám všude ukazuje naše společnost, se nám -zvláště ženám – rojí v hlavách různé pochybnosti o sebe sama. Pojďme spolu tyto pochybnosti nahradit sebeláskou a uznáním.

U totoho druhu fotografování  jde o mnohem hlubším zážitek než například u stylu zvaného boudoir, kde jde především o hezké fotky sebe sama.  Jde nám o (znovu) nalezení cesty k sebe sama, o uznání krásy svého těla nebo zvýšení sebevědomí. Všechny tyto aspekty kromě krásných fotografií jsou výsledkem tohoto zážitku, od kterého se už na sebe budete dívat jinak, krásněji, s větším uznáním sebe sama a sebeláskou…

Jde o víc než jen fotografování

Jedná se o maximálně příjemně strávený čas s jehož výsledkem je ozdravující proces sebe sama, jde o umělecké vyjádření krás vašeho těla s prolnutím do vaší duše. Zachycené okamžiky jsou zcela jedinečné, osobité, plné vášně a vaší jedinečnosti.

Záměrem není nahé tělo

U tohoto fotografování mi jde především o zachycení vašeho těla, ano, ale v kombinaci s vašimi pocity a to tak, že se na sebe sama už budete dívat jinak. K tomu nepotřebujeme nahé tělo, vůbec ne, ale lehké odhalení na některých místech velmi umocní výsledek. Na všem se ale domluvíme dopředu.

Každá máme svůj přiběh

Ať jsem ženou, dívkou, mladou maminkou nebo dámou ve starším věku, každá máme svůj naprosto jedinečný životní příběh a já se neskutečně toužím tyto příběhy poznat.

Chcete se dozvědět více o tom, kdo jsem?

Zajímá vás více o tom, jak probíhá celý proces fotografování?

Přejete si přečíst více ?

Date
07/04/2024
Category
Clients
Párová intimní fotografie Previous project