Moje vlastní prožité zkušenosti vytvořily potřebu a přání, abych se snažil vytvořit bezpečné místo pro mé subjekty, aby prozkoumali jejich zranitelnost a autentičnost… protože se také snažím, aby to bylo bezpečné místo pro mě, abych mohl prozkoumat své vlastní.

A PROČ JÍT NA FOTOGRAFOVÁNÍ SE MNOU?

FAKT Č.1

Když se zeptáte mých klientů, resp. klientek, proč si zvolili právě mě, řeknou vám, že umím navodit pohodovou atmosféru. A ano! Je to tak! Dám ruku do ohně za svou srdečnost a hloubku porozumění, kterou vkládám do svých fotografií.

FAKT Č.2

Velmi ctím jedinečnost každého z nás a plně respektuji jakékoli vaše názory, myšlenky nebo obavy. 

FAKT Č.3

Myslíte si, že nebudete vědět, co při focení dělat, jak se tvářit nebo kam dát ruce? Nemějte žádné obavy! Celým focení vás vedu, stále více, co máte dělat a co bude následovat.

FAKT Č.4

Jsem velmi trpělivá a s přehledem zvládám chaos, který někdy při focení může nastat. 

KDYŽ FOTÍM PORTRÉTY, PÁRY, TĚHOTNÉ NEBO BUDOIR, MŮJ CÍL JE JASNÝ. CHCI VÁM POMOCI SE CÍTIT CO NEJVÍCE PŘÍJEMNĚ, POHODLNĚ, ŠTASTNĚ A KRÁSNĚ.

 

MÝM CÍLEM JE, ABYSTE SE PŘED MÝM FOTOAPARÁTEM CÍTILI CO NEJPŘIROZENĚJI A UVOLNĚNĚ. A POTÉ JE MOJÍ PRACÍ VYTVOŘIT TAKOVÉ FOTOGRAFIE, NA KTERÝCH SE BUDETE LÍBIT SAMI SOBĚ.

LIFESTYLE brno boskovice Blansko rodinna rodina fotografka fotky fotograf deti
fotografka atelier prirozene Brno Boskovice Blansko rodina tehu tehotenstvi tehu fotky tehotenskefoto fotografie deti miminka newborn

CHCETE VĚDĚT O MĚ JEŠTE O NĚCO VÍCE?

JASNĚ!

Ahoj! Jmenuji se Linda (vlastně mám jména dvě, ale používám nejraději jen toto), bydlím na malém městě 45 km severně od Brna (Kunštát) a jsem partnerka mého skvělého muže, který mi velkou oporou a pomocnou rukou, když je potřeba.

A dále…., jsem máma. Máma 3 nejúžasnějších malých lidských bytostí a jejich “výroba” a výchova bylo a je tou největší životní zkušeností. Být s mými dětmi a trávit čas s nimi, beru jako obrovský dar a vážím si každé minuty, kdy můžeme být spolu…

Miluju slunce (ale zase ne moc..) a vítr ve vlasech.

Miluju přírodu. Snažím se o přírodu pečovat a žít ekologicky. A miluju procházky, dlouhé procházky lesem mě opravdu neuvěřitelně nabíjí a to ticho! To je to nejhlasitější…!

Miluju kávu, malou silnou kávu, italskou kuchyni, dobré víno a k tomu dobrý film! Například polosuchá Pálava a nádherný film Milenci ze Severního pólu a jsem šťastná jak želva.

Miluju božský čokoládový dort a arašídy ve wasabi.

A KDO VLASTNĚ JSEM?

TAK POJĎME NA TO!

Jsem…

úplně obyčejná holka z malý vesnice s hodně velkými sny. A čím víc se snům přibližuji, tím jsou větší a větší…A neskutečně mě to baví. A když si nějaký sen splním, hned mám 5 dalších, co si chci splnit.

Tak úplně chápu, když za mnou přijdete s nějakým přáním nebo i s tím, že focení je pro vás splněný sen, naprosto chápu.

Hodně

a ráda se směju. Jo! Fakt jo! A fakt mám ráda život. Vždy jsem jej hltala plnými doušky a jak čas běží, cítím, jak je důležité využít každou chviličku na maximum anebo se alespoň co nejvíce snažit!

A pokud můžeme tento neustále ubíhající čas zmrazit do té spousty nádherných okamžiků ve fotografii, co víc si přát?

A fakt

mám ráda volnost, mír (nejen mezi státy, ale hlavně ten v duši) a svobodu. Líbí se mi, jak jsme každý úplně jiný a to mě velmi baví.

Proto nebudu vaše děti nebo vás do ničeho nutit, ale budu je motivovat. A za ty roky focení, už mám v rukávu (rukávech…hih) spousty triků, které platí na všechny povahy a nálady.

LIFESTYLE brno boskovice Blansko rodinna rodina fotografka fotky fotograf deti

Jsem…

úplně obyčejná holka z malý vesnice s hodně velkými sny. A čím víc se snům přibližuji, tím jsou větší a větší…A neskutečně mě to baví. A když si nějaký sen splním, hned mám 5 dalších, co si chci splnit. Tak úplně chápu, když za mnou přijdete s nějakým přáním nebo i s tím, že focení je pro vás splněný sen, naprosto chápu.
01
03
portrety deti detska rodinna fotografie zeny tehotenstvi

Hodně

a ráda se směju. Jo! Fakt jo! A fakt mám ráda život. Vždy jsem jej hltala plnými doušky a jak čas běží, cítím, jak je důležité využít každou chviličku na maximum anebo se alespoň co nejvíce snažit! A pokud můžeme tento neustále ubíhající čas zmrazit do té spousty nádherných okamžiků ve fotografii, co víc si přát?
02
03

A fakt

mám ráda volnost, mír (nejen mezi státy, ale hlavně ten v duši) a svobodu. Líbí se mi, jak jsme každý úplně jiný a to mě velmi baví. Proto nebudu vaše děti nebo vás do ničeho nutit, ale budu je motivovat. A za ty roky focení, už mám v rukávu (rukávech…hih) spousty triků, které platí na všechny povahy a nálady.
03
03

Tak se nebojte, bude v dobrých rukách…

Okamžiky, ke kterým se bude moci vrátit kdykoliv, kdy budete chtít

Zachycuji vaše nejcennější okamžiky...

Brno CZ

Smyslné a intimní fotografie